KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15185318
nr 1518 5318
Susanne Beckman
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -87, a tergo. Olja på duk, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 26x31 cm
Susanne Beckman, svensk konstnär, grafisk designer och scenograf född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:03:11
100 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Susanne Beckman
Läs mer om Susanne Beckman